Перейти до основного вмісту

Гаражні ворота AlutechГаражні ворота Alutech

Компанія СІЛЛБУД пропонує секційні та ролетні ворота для гаража.
Секційні ворота
Секційні гаражні ворота ALUTECH є оптимальним рішенням для гаража, заміського котеджу або дачі. З урахуванням потреб власників приватної нерухомості були розроблені 2 серії воріт: Trend и Classic.
При виробництві воріт серії Trend використовуються сендвіч-панелі товщиною 40 мм і комплектуючі з оцинкованої сталі. Ворота серії Classic виготовлені з сендвіч-панелей товщиною 45 мм і комплектуючих з нержавіючої сталі.
Особливості:
- Можуть встановлюватися під навіс.
- Відкриваються і закриваються безшумно.
- Безвідмовно працюють.
- Залишають ширину проїзду незмінною.
- Мають захистом від порізів, падіння полотна, защемлення пальців і зачепів.
- Підходять для будь-якого гаража завдяки різним малюнкам і квітам полотна.
Додатково комплектуються автоматичним управлінням, вбудованої або окремої хвірткою, вікнами і замком.
Види малюнків полотна:
5 видів малюнків панелей: фільонка, що нагадує плитки шоколаду, мікрохвиля, S, М, L-гофр, можуть бути як з гладкою поверхнею, так і з тисненням woodgrain.
Це дозволяє створити гаражні ворота з вашої власної індивідуальністю дизайну.
Кольорова гамма:
10 базових кольорів, а також три додаткових кольору в структурі "під дерево".
Для найвимогливіших клієнтів є можливість забарвлення воріт в будь-який колір по палітрі RAL, що дозволяє добитися ідеального поєднання кольорів з вікнами, крівлею і фасадом будівлі.

Види управління:
- Автоматичне управління. Це сучасно і зручно. Автоматизовані гаражні ворота, оснащені дистанційним керуванням, легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Щоб відкрити ворота, необхідно всього лише натиснути кнопку на пульті дистанційного керування.
Додаткові елементи — пульти дистанційного керування, фотоелементи та багато іншого - допоможуть розширити можливості управління воротами і підвищити безпеку і функціональність всієї системи. А щоб бути в ногу з часом можливо встановити спеціальний wi-fi модуль і управляти воротами прямо зі свого смартфона.
- Ручне керування. Це економно і практично. Якщо немає необхідності часто відкривати-закривати гаражні ворота, то можна не використовувати автоматику, а обмежитися ручним керуванням. Адже воно дозволяє компенсувати вагу воріт і при підйомі і при опусканні, тому для їх використання не потрібно великих фізичних зусиль. Перевага - автономність, надійність і невисока ціна.