Перейти до основного вмісту

подоконники Crystalit Пластикові підвіконня Crystalit - це поєднання рівної глянцевої фактури і міцної поверхні. Вибираючи підвіконня класу Crystalit, Ви вибираєте гарантовану якість, індивідуальність і комфорт.
Переваги:
- Надійність. Підвіконня має міцну структуру з потовщеними стінками і ребрами жорсткості. Ця конструкція забезпечує підвищену для підвіконня з ПВХ міцність при експлуатації. 
- Ідеально рівна поверхня підвіконня, що особливо важливо при виборі глянсової поверхні.
- Широка палітра кольорів. Дозволяє підібрати підвіконня, відповідний до кольору Вашого вікна і врахувати особливості Вашого інтер'єру.
- Стійкість до впливу побутової хімії. Підвіконня стійкий до утворення плям від кави, лимона, вина, ацетону. Ви зможете з легкістю застосовувати побутові хімічні засоби для чищення, без побоювання пошкодити декоративне покриття;
- Не містить шкідливих для здоров'я речовин.  При виробництві підвіконня Crystalit не використовується сировина, в якому містяться небезпечні для здоров'я речовини, такі як: свинець і формальдегід. Таке підвіконня можна встановлювати як в дитячу, так і в медичні установи.