Перейти до основного вмісту

Підвіконня DankeПідвіконня Danke

Підвіконня Данке - підвіконня з глянцевим німецьким акриловим покриттям Elesgo. При відносно невеликій вазі вони мають міцну структуру завдяки запатентованому виробництву з використанням якісної німецької сировини.
Серії підвіконь Данке:
Premium
Standard
Komfort
У підвіконнях серії PREMIUM з'єднані всі найкращі якості пластикового підвіконня Данке. Вони зроблені за найкращими технологіями безпеки, надійності і естетичного вигляду.

Переваги підвіконь серії PREMIUM
Ідеально гладка глянсова поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не вимагає використання чистячих засобів як звичайний підвіконня, з шорсткою поверхні якого з кожним роком все складніше відчистити забруднення, а його зовнішній вигляд при цьому залишає бажати кращого.
Висока стійкість до зношування й подряпин поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню DANKE квіткові горщики та інші предмети інтер'єру без шкоди для його глянсової поверхні.
Висока термостійкість дозволяє підвіконню ДАНКЕ витримувати гарячі предмети, в тому числі і тліючу сигарету, хоча в цьому випадку все-таки краще використовувати призначену для сигарет попільничку.
Вологостійкість і паростойкість забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконня DANKE без загрози розшарування і набухання від вологості або вогкості, як це, на жаль, відбувається наприклад, з підвіконнями з ДСП або неякісно обробленого дерева.
Стійкість до ультрафіолету зберігає первісний вигляд підвіконня ДАНКЕ десятиліттями. Тепличний ефект сонячних променів через віконне скло жодним чином не змінить ні колір, ні малюнок підвіконня DANKE.

Підвіконня серії STANDARD – це оптимальний варіант пластикових підвіконь з зносостійкого поверхнею Elesgo. Тепер він доступний в нових, найпопулярніших на ринку декорах: білий матовий, мармур і золотий дуб, які гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр і відмінно виглядають як в житлових, так і в офісних приміщеннях.

Підвіконня серії KOMFORT – це класичні ПВХ-підвіконня підвищеної міцності за доступною ціною. Переваги даних підвіконь: елегантний дизайн (є шість відмінних декорів), глянцева поверхня і стійкість до будівельної вологи.