Перейти до основного вмісту

Підвіконня TopalitПідвіконня Topalit відносяться до продукції категорії преміум класу завдяки своїм винятковим якостям. Виготовляються тільки на заводі в Ампфльванг / Австрії. Вже понад 40 років компанія Topalit GmbH забезпечує найвищу якість підвіконь Topalit. Основою виробництва підвіконь є запатентована технологія, де австрійська тверда деревина з додаванням екологічно чистих смол, під великим тиском, спресовується в безшовну фігурну деталь. Це дає право бути найкращим підвіконням серед нас відомих. Крім різноманітності в декорах, які підходять під будь-яку ламинацию вікон і будь-який стиль інтер'єру, підвіконня мають масу переваг в порівнянні з іншими не менш якісними брендами підвіконь.Підвіконня Topalit

Переваги підвіконь Topalit:
- 30 років гарантії. Завод-виробник надає тривалу гарантію на якість підвіконня.
- XD-поверхня. Інноваційна поверхня XD робить підвіконня Topalit надміцним і стійкими до подряпин і стирання.
- Екологічність. Для виготовлення підвіконь використовується виключно деревина від австрійських постачальників, сертифікованих за стандартом PEFC з екологічно лісових господарств.
- Вологостійкість. Володіють високим опором до вологи. При тестуванні після 48 годин перебування у воді набухання не було виявлено.
- Термостійкість. Підвіконня витримують температуру до 180 °. Поставлена гаряча сковорода на підвіконня не залишить ніяких слідів.
- Не вигоряє на сонці. Стійкі до УФ-випромінювання. При тривалому перебуванні на сонці підвіконня не змінює свій колір.
- Простота в догляді. Не вимагають спеціального догляду. Досить звичайного миючого засобу для підтримки чистоти.