Перейти до основного вмісту

Ролети AlutechРолети Alutech

Захист будинку полягає не тільки в міцних стінах і надійних дверях, особливо ретельно потрібно захищати вікна. Саме вікно - найбільш доступний шлях для проникнення в будинок. Ролетні системи АЛЮТЕХ на вікна використовують для захисту їх від злому, проникнення, а також від несприятливих погодних умов, пилу, шуму, світла і сторонніх поглядів. На зміну примітивним віконним грат прийшли нові сучасні ролетні конструкції АЛЮТЕХ.

Група компаній «АЛЮТЕХ» є одним з лідерів ролетних систем і секційних воріт Західної і Східної Європи, провідним виробником алюмінієвих профільних систем на території СНД. Всі елементи роллетной системи тестуються на відповідність європейським стандартам якості, на сопрягаемость вузлів і відповідність стандарту кольору. Система менеджменту якості на всіх заводах групи компаній сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 в системі TÜV CERT. Підприємства мають ряд європейських сертифікатів.

Ролетні системи АЛЮТЕХ надійніше захищають вікно, ніж їх попередники, адже розбити скло, закрите ролетами, практично неможливо. Легкі і естетичні ролети абсолютно невибагливі в експлуатації, практично не потребують профілактичному обслуговуванні, їм дуже рідко необхідний ремонт. Це практична, проста, довговічна і абсолютно безпечна конструкція. & Nbsp; Сучасна технологія повністю відповідає всім встановленим показниками пожежної безпеки, не перешкоджаючи евакуації людей у ​​разі надзвичайних обставин.

Переваги

Захист від зовнішніх атмосферних явищ

В усі пори року вони сприяють підтримці ідеального мікроклімату в приміщенні і контролюють проникнення сонячного світла.

Захист від непотрібного уваги і злому

У закритому стані вони здійснюють охоронну функцію, забезпечуючи безпеку майна і неушкодженість склопакетів і дверей, а в домашній обстановці - не дозволяючи стороннім порушувати домашній затишок.

Захист від пилу та шуму

Використання профілю з звукоізоляційним наповнювачем істотно знижує рівень проникнення в приміщення сторонніх звуків і запобігає потраплянню піску і пилу через вікна.

Заощадження тепла і електроенергії.

Взимку вони в рази скорочують віддачу тепла через віконні прорізи, а влітку зберігають прохолоду в приміщенні, що дозволяє економити на кондиціонерах і обігрівачах.

Зручність

Автоматична система управління надає конструкції легкість і комфорт у використанні.

Эстетика

Різноманітність в кольоровій гамі дозволяє використовувати їх не тільки як захист, а й як декоративний елемент на кухні і в кімнаті, а варіанти виготовлення короба абсолютно не погіршують архітектурного дизайн.

Купити і встановити ролети

Представники нашої компанії допоможуть Вам купити і встановити ролети Alutech в Києві, для цього необхідно зателефонувати за номером (096) 443-57-87. Якщо необхідно наші фахівці виїдуть на об'єкт для точного виміру ролет.