Перейти до основного вмісту

ПОСЛУГИ

Компанії "СіллБуд"
Послуги

 Грамотна консультація. Наші менеджери компетентні у всіх питаннях по вибору продукції, її монтажу. Вони грамотно проконсультують і порадять те, в чому Ви потребуєте.

- Нестандартні рішення. Наші працівники виробництва виконують нестандартні рішення від зрощування підвіконь по ширині і довжині до нестандартних різів за лекалом.

- Вимірювання продукції. Грамотний завмер - запорука економії коштів в майбутньому, можливість порадитися з професіоналом з питань установки і вибрати колір майбутнього виробу. Ви можете зробити виміри самостійно, але якщо вам потрібна допомога - наші фахівці виїдуть на ваш об'єкт в узгоджений час. Заміряє забезпечений зразками матеріалів, завмер проводиться професійним обладнанням

- Доставка по Україні. Виконуємо адресну доставку по Києву та Київській області. Також відправляємо товар по всій Україні будь-яким зручним для Вас транспортним перевізником.

- Монтаж. У розділах нашого сайту ви можете знайти інструкції по монтажу пропонованої продукції. Ми не рекомендуємо здійснювати монтаж своїми силами, адже навіть високоякісний матеріал може втратити свій вигляд і свої переваги при його неправильного встановлення. Якщо вам потрібен професійний монтаж - ми завжди раді допомогти! Для того щоб замовити монтаж, вам потрібно зателефонувати за тел. (067) 547-66-11, (099) 547-66-11. Наші майстри виїдуть на Ваш об'єкт для проведення точних вимірів і узгодження всіх питань. У нас тільки професійні монтажні бригади, які проходили спеціальну атестацію та підготовку. Ми гарантуємо високу якість продукції, оперативність і високий рівень виконання замовлень і монтажу, а також всі види післягарантійного обслуговування придбаної продукції.

Ви також можете подивитися наші роботи