Перейти до основного вмісту

Варіанти монтажу ролет

Компанія «СІЛЛБУД» дає можливість вибору різних варіантів монтажу ролет, при цьому береться до уваги архітектура і дизайн фасаду будівлі. Ролетну систему можна & nbsp; встановлювати як всередину віконного (дверного) прорізу, так і зовні. Процес монтажу теж може відбуватися і всередині приміщення, і з зовнішньої його сторони.

Накладний монтажЗовнішній монтаж

1.Накладний монтаж

Короб ролети встановлюються на стіну фасаду або приміщення. Такий монтаж дозволяє оптимально використовувати світловий проріз.

 

 

 

 

Вбудований монтаж2.Вбудований монтаж

Короб ролети встановлюють всередині отвору. Одне з основних переваг вбудованого монтажу - це повна відсутність на фасаді виступаючих елементів ролети. Це дозволяє встановлювати ролети в будівлях різного архітектурного стилю. Однак при такій схемі монтажу вікно частково перекривається коробом.

 

 

 

 

Комбінований монтаж3.Комбінований монтаж коробом назовні

Короб ролети встановлюється в ніші отвору. Цей вид монтажу поєднує переваги як накладного, так і вбудованого монтажу - максимальне використання світлового прорізу і відсутність виступаючих елементів ролетних конструкції. 

 

 

 

 

монтаж коробом всередину4.Комбінований монтаж коробом всередину *

При такому монтажі короб ролети розміщується в ніші отвору таким чином, що передня його частина виявляється всередині. Опущена ролета зливається з фасадом оскільки знаходиться з ним на одному рівні. Якщо підібрати колір ролети максимально близький до кольору фасаду, це підкреслить цілісність будівлі.

* Такий варіант монтажу не рекомендується для ролет із захисним коробом серії SB-P / RE

Монтаж з вбудованим коробом.

Головна особливість даної системи - прихована установка короба в фасад будівлі. Для забезпечення додаткової теплоізоляції Надвіконна перемичка в зоні установки короба може бути утеплена різного типу теплоізоляційними матеріалами.

Монтаж з частковим перекриттям

 1.Монтаж з частковим перекриттям віконного отвору

У цьому випадку рівень нижньої частини короба відповідає рівню верхньої поперечки віконної або дверної рами. Такий варіант монтажу дозволяє передбачити неглибоку нішу в перемичці отвору під монтаж короба.

 

 

 

 

Монтаж над віконним отвором2. Монтаж над віконним отвором

Нижня частина короба знаходиться на одному рівні з верхньою поверхнею отвору. Такий варіант дає можливість оптимально використовувати світловий проріз і прибрати кінцевий профіль з поля зору. 

 

 

 

 

Монтаж у віконному отворі3.Монтаж у віконному отворі

Цей варіант установки короба використовується, як правило, в уже побудованих будинках. В даному випадку частина вікна закривається коробом

 

 

Монтаж ролет з вбудованим коробом відповідно до варіантів 1 і 2 повинен бути запланований в процесі будівництва в попередньо підготовлені ніші над вікном.